Wikipedia

Arama sonuçları

10 Ağustos 2016 Çarşamba

Mola

Biliyorum çok meraktasınız. Uzun zamandır sesim çıkmıyor, neredeyim, neler yapıyorum, evlilik hazırlıklarım nasıl gidiyor çok merak ediyorsunuz di mi? Ya da etmiyorsunuz da ben kendimi fazla önemsiyorumdur ne bileyim? Ama olsun, merak etseniz de etmeseniz de ben anlatacağım işte bana ne :) Alışık olmadığım kulvarlarda koşturmaya biraz ara vermeye, alışık olduğum kulvarlara dönüp anlatmaya, yazmaya, çizmeye kısaca bir molaya çok ihtiyacım var çünkü. Çok ayrı düştüm blogcuğumdan, çok özledim şu beyaz sayfada tatlı tatlı pır pır eden imleç şeysiyle cümleler kurmayı, yazıp çizmeyi, sevdiğim blogları okumayı, yorumlaşmayı...

Size şimdi pek bi şey anlatamayacağım. Sadece uğrayıp selam vermek, iyiyim ben, yaşıyorum demek ve burada vakit geçirmek istedim. Aslında anlatmayı istediğim çok şey var ama nasıl toparlamam gerektiğini hâlâ bilmiyorum. Hayatım biraz dinginleşsin, sular durulsun, toparlayıp paylaşacağım en kısa sürede merak etmeyin olur mu? Az kaldı, sadece bi kaç aycık daha... sabır...  Sonradan hatırlanınca, keyifli keyifli anlatılacak çok güzel anılar biriktiriyorum diyelim şimdilik. Tabi bunları biriktirmek, biriktirildiği anda pek keyifli olmuyor ama eminim anlatılınca öyle olacak.

Hayatım boyunca, benim zamanla hep bir sorunum  olmuştu zaten ama bu aralar öyle böyle değil, kanlı bıçaklıyız kendisiyle. Hani ele avuca gelen bi şey olsa, bi kaşık suda boğacağım keratayı. Neyse bana yine kaş göz ediyor. Tamam ya gidiyorum işte. Ben yine bunaldıkça kaçar gelirim. (Siz de birer selam çakın bana, neler yapıyorsunuz bakiim?)


14 yorum:

 1. Bazen molalar iyi gelir. İnşallah yoluna koymak istediğiniz herşey gönlünüzce olur.
  Kocaman sevgiler.

  YanıtlayınSil
  Yanıtlar
  1. Teşekkür ederim İstanbul Hanımefendisi, inşallah...

   Sil
 2. Selam olsun benden de :)
  Kendi adıma valla özledim seni Dilekçim, o zamana söyle de biraz müsade etsin azıcık çıtlattırsın seninle ilgili haberleri emi?

  YanıtlayınSil
  Yanıtlar
  1. canım ben de sizleri çok özlüyorum. o zamanı bi dizginlesem neler anlatcam size neler :)

   Sil
 3. Merhabalar.
  Blog sayfalarımızda kullandığımız "İzleyiciler" eklentisinde yine sıkıntı var. Blogger yine bir takım değişiklikler yapmış ve bu eklentide yer alan blogger arkadaşlarımıza buradan ulaşmamız imkansız hale gelmiş. Eskiden buradaki profil resimlerine tıklayarak blogger arkadaşlarımıza ulaşabiliyorduk.
  İzleyiciler eklentisine son eklenen bir bloggeri bulmak için uğraşırken, sayfanıza ulaştım. Son yazdığınız yazınızı okuduktan sonra, size evlilik hazırlıklarınızda kolaylıklar dilemekle birlikte bir ömür boyu mutlu olacağınız bir evlilik yaşamı dilerim. Evlilik konusu öyle yabana atılacak ve hafife alınacak bir konu değil. Cenab-ı Hakk, bu mukaddes ve hayırlı yola adım atacak tüm gençlerimizi iyilerle karşılaştırsın.
  Selam ve dualarımla.

  YanıtlayınSil
  Yanıtlar
  1. Bu güzel dilekleriniz için çok teşekkür ederim Recep bey, blogger arada böyle sorunlar yapıyor, bazen listeye erişilmiyor, geçici bir durumdur diye tahmin ediyorum eğer haberim olmayan bir yenilik olmadıysa tabi.. Selamlar...

   Sil
 4. Ben de epeydir yoktum buralarda. Ev taşıma, internet-bilgisayar yokluğu falan derken yeni yeni döndüm ve bu güzel haber karşıladı beni.. Çok sevindim... Aslında heber yeni değil ama ben yeni gördüm.::) Mutluluklar dilerim... Sevgilerimle...

  YanıtlayınSil
  Yanıtlar
  1. demek sende de telaşlar var Nahideciğim, Allah kolaylık versin. Umarım bi kaç aya hepimiz eski düzenimize kavuşuruz :) teşekkür ederim güzel dileklerin için.

   Sil
 5. Evlilik hazırlığı sürecinde ben çok bunalmıştım ama aslında keyifli uğraşlar. tadını çıkarırsın umarım. her şey gönlünce olun. sen yine de arada gel, bizi gelişmelerden haberdar et. merak ederiz sonra :-)

  YanıtlayınSil
  Yanıtlar
  1. gelirim merak etme şuleciğim, buralara uğramadan yapamam ki ben :)

   Sil
 6. demek evleniyorsun, Allah mutlu mesut etsin ya da tamamına erdirsin mi demeliydim şuan kafam karıştı.Bu tatlı telaşeleri paylaş olur mu ya :) Evlilik hazırlığının angaryası da çok olur diye tahmin ediyorum ne zaman daralırsan koş gel :)

  YanıtlayınSil
 7. Bazen bir mola verirsin yenilenirsin sanki inşallah hayat bütün güzelliğiyle size güzel yüzünü gosterir her daim☺☺

  YanıtlayınSil
 8. tatlı telaşlardasın dilekcim umarım herşey yolundadır mutluluklar <3

  YanıtlayınSil